MSCI оголосило про рекласифікацію індексів MSCI Russia з ринків, що розвиваються в статус окремих ринків

MSCI оголосило про рекласифікацію індексів MSCI Russia шляхом виключення їх з числа ринків, що розвиваються (Emerging Markets) і присвоєння статусу окремих ринків (Standalone Markets), йдеться в повідомленні індексного провайдера.

Рішення про рекласифікацію буде реалізовано за один крок для всіх індексів MSCI, включаючи стандартні, користувальницькі та похідні індекси за ціною, що фактично дорівнює нулю. Зміна набуде чинності 9 березня 2022 року після закриття торгів.

Раніше 28 лютого 2022 року MSCI розпочала консультації з міжнародними інституційними інвесторами з питань доступності та інвестиційної привабливості російського фондового ринку. У ході консультації MSCI отримала відгуки від великої кількості учасників світового ринку, включаючи власників активів, що управляють активами, брокерів-дилерів і бірж, які переважною більшістю голосів підтвердили, що російський фондовий ринок в даний час непридатний для інвестицій і що російські цінні папери мають бути виключені з MSCI Індексів ринків, що розвиваються.

MSCI – міжнародне агентство, провідний постачальник інструментів та послуг для прийняття інвестиційних рішень для світової фінансової спільноти.

Детальніше тут.

 Джерело: www.msci.com