MSV 2022 – Міжнародна машинобудівна виставка

Підприємці та представники Дніпропетровського регіону приєднаються у жовтні до ділової делегації для відвідування Міжнародної машинобудівної виставки MSV 2022, яка відбудеться у м. Брно (Чехія) 04.10.2022 – 07.10.2022 року.

Виставка машинобудівництва International Engineering Fair (MSV) є провідною промисловою виставкою в Центральній Європі. На попередньому заході було представлено понад 1600 експонатів усіх ключових секторів машинобудівної галузі, прийняли участь більше 75000 відвідувачів із 59 країн світу. Серед учасників – керівники будівельних та виробничих фірм, заводів, муніципалітетів. Ярмарок відвідує високопрофесійна аудиторія, ТОП-менеджмент, який впливає на інвестиційні рішення.

На MSV 2022 будуть представлені всі основні галузі машинобудування та електротехнічної промисловості. Основний напрямок – механічна обробка та формування.

Основною темою виставки стане «Індустрія 4.0» та цифрова фабрика, тобто, цифрова трансформація виробництва як один з основних інноваційних процесів. До інших акцентованих тем відноситься кругова економіка – використання матеріальних ресурсів. Це тенденція, яка є одним з пріоритетних завдань сталого розвитку та адаптації промисловості, а також торгівлі.

MSV привертає велику увагу з боку ЗМІ, акредитацію отримують близько 300 журналістів. Частиною виставки є велика супутня програма, що включає спеціалізовані конференції, семінари та майстер-класи з поточних технічних, комерційних та економічних тем.

Відповіді на усі запитання Ви можете отримати по e-mail: export@dcci.org.ua та за тел.: (056)374-94-12.

Джерело: www.dcci.ua