Попамарант – «попкорн» зі шліфованої амарантової крупи, унікальне ноу-хау, що підкорює світ.

Виробляють попамарант на Дніпропетровщині компанією Healthy Generation і зовсім недавно цей продукт з’явився у великих мережах України. Щоб зробити продукт більш вишуканим і сучасним, попамарант фасується в стіки й разом з сухофруктами, насінням чіа, горіхами або шоколадом продається споживачам у вигляді сухих сніданків.

«Насіння амаранту досить швидко і легко вибухає при нагріванні. Ця технологія відома вже давно, але вона є недосконалою. Вітчизняні фахівці пішли більш тривалим та витратним шляхом, але отримали неперевершений за розміром та смаком продукт. Беруть насіння амаранту, шліфують його. Виходять крупинки (шліфована амарантова крупа), ще менші та легші за саму насінину амаранту – це і є сировина для майбутнього попамаранту» – розповів Олександр Дуда, голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.

Довідково:

Healthy Generation – компанія, що виробляє корисні харчові продукти, які  не містять цукор, трансжири, модифікований крохмаль. Зараз Healthy Generation це безглютенові макарони, крупи, сухі сніданки, олія холодного пресування. 

Джерело: www.seeds.org.ua