На Дніпропетровщині запустили комплекс із виробництва мінеральних добрив

Компанія «Українські мінеральні добрива» запустила комплекс із виробництва мінеральних добрив у місті Кривий Ріг. Виробничі потужності нового виробника дають змогу забезпечити українських аграріїв готовою продукцією до 100 тис. т щороку.

Основний продукт виробництва — азотно-сірчані та комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію. Сучасна амонійна форма добрив не призводить до занітрачування ґрунтових вод і ґрунту на відміну від інших типів азотних добрив.

Загальний обсяг інвестицій становив понад $11 млн.

«Завод дає змогу виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, ґрунту, культури та кліматичних умов. З наступного року ми плануємо розширити асортимент і збільшити потужності для виробництва вітчизняних добрив третього покоління»,  – зазначили  у компанії.

Довідково:

Комплекс з гранулювання сульфату амонію «Українські мінеральні добрива» — один з найсучасніших вітчизняних виробництв мінеральних добрив, що працює винятково на українській сировині. Компанія інвестує в розвиток місцевих громад і створює можливості для гідних умов праці.

Джерело: www.latifundist.com