Ведення бізнесу
11 травня 2016 року директор Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства Олександр Федянович провів зустріч з заступником директора ТОВ “Агропромислова група компаній” Дніпровська” Володимиром Гунько щодо супроводу інвестиційного проекту з будівництва енергетичного комплексу з виробництва теплової (86 тис. гКал) та енергетичної енергії (48 млн. кВт/рік) через утилізацію біо-відходів виробництва. Інвестиційний проект реалізовує структурний підрозділ зазначеної агропромислової групи ТОВ “Дніпроенерго-ресурс”. Метою будівництва такого комплексу є енергозбереження й мінімізації затрат на природний газ, ціна на який, має тенденцію до зростання.
Під час зустрічі було, оновлено меморандум про співробітництво, обговорено проблемні питання реалізації інвестиційного проекту, проходження дозвільних процедур, зокрема отримання від Мінекономрозвитку України погодження на ввіз унікального обладнання, яке не має аналогів в Україні.
Орієнтовна вартість проекту сягає близько 250 млн. грн. і на 100% реалізується за кошти інвестора. 1 чергу ТЕС планується ввести в експлуатацію у 2016 році та створити 22 нових робочих місця. Розмір інвестицій першої черги складе близько 133 млн. грн.
Реалізація інвестиційного проекту ТОВ “Агропромислова група компаній” Дніпровська” надасть можливість для:
Для довідки:
ТОВ “Агропромислова група компаній” Дніпровська” (м. Нікополь) – є одним з найбільших в Україні сільськогосподарських товаровиробників м’яса бройлерів та продуктів його переробки. Історія нікопольського птахокомплексу нараховує близько 30 років. За цей час господарство пройшло ряд перетворень і реформ. Шлях удосконалення структури підприємства та його управління, агресивна політика втілення технічного прогресу та сучасних технологій привів колишню Нікопольську бройлерну фабрику до рівня одного з найбільших українських виробників м’яса птиці. За останні три роки продукція ТОВ “Агропромислова група компаній” Дніпровська” впевнено складає близько 7% долі ринку. Завдяки інвестуванню отриманого прибутку в виробничі потужності, підприємство продовжує ефективно розвиватися. Вертикально інтегрована структура господарства дозволяє відстежувати та контролювати якість продукції що виробляється. З 2012 року підприємство реалізує проекти з альтернативних видів енергозабезпечення. На базі підрозділів по вирощуванню бройлерів збудовано та введено в експлуатацію дві водогрійні котельні на соломі. За декілька років роботи економія природного газу склала 4300 м3. Протягом останніх п’яти років об’єми виробництва м’яса в живій вазі зросли з 24 069 тон до 62 754 тон на рік.