Налагодження торгово-економічної співпраці з чеськими компаніями

Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує налагодити торгово-економічну співпрацю з чеськими підприємствами, в рамках участі у вебінарі, який відбудеться 25 лютого 2021 р. шляхом онлайн спілкування – за допомогою платформи ZOOM.

Окремо буде надана можливість вислухати, поспілкуватися та поставити запитання представникам чеських та українських організацій підтримки бізнесу.

Серед компаній – учасників від чеської сторони будуть представлені:

  1. «VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.» займається виробництвом комплектуючих для електростанцій, виробництвом деталей для підприємств, що працюють в галузі хімічної, нафтохімічної та сталеливарної промисловості. Компанію цікавлять перемовини з підприємствами, що працюють в енергетичному секторі, металургії, хімічній та нафтохімічній промисловості.
  2. «Guliwer electronics» займається виробництвом датчиків рівня палива та інших рідин, компонентів для автомобільної промисловості, сільського господарства і виробників спеціалізованої санітарної техніки. Цікавлять перемовини з виробниками автомобілів, автобусів, тракторів, комбайнів, будівельної техніки. Також цікавлять перемовини з будівельними фірмами й архітекторами.
  3. «MOSTAREZ Group s.r.o.» пропонує будівництво заводів повного циклу в рибному господарстві, заводів з виробництва комбікормів, будівництво ветеринарних клінік, тощо. Фірма також займається переробкою пшениці, будівництвом елеваторів, млинів, пекарень, виробництвом макаронних виробів, та інше. Постачає морозильні камери й склади – холодильники, теплиці, заводи по виробництву овочевих і фруктових соків, міні й максі заводи з виробництва пива. Має намір запропонувати свої послуги державним і приватним суб’єктам.
  4. «BAEST Machinery Holding, a.s.» працює в галузі машинобудування і спеціалізується на виробництві широкоформатних металевих конструкцій і різних пристроїв для будівельної промисловості, енергетики, сільського господарства, хімічної, нафтохімічної та харчової промисловості. Також поставляє свої продукти для проєктів орієнтованих на охорону навколишнього середовища. Цікавлять перемовини з компаніями – потенційними споживачами продукції.
  5. «ZVVZ-Enven Engineering, a.s.» проєктує, поставляє і реалізує обладнання для очищення стічних газів від твердих і газоподібних забруднюючих речовин, обладнання для пневматичного транспорту сипких мас, обладнання для систем кондиціонування і вентиляції (крім іншого для атомних електростанцій). Компанія має намір запропонувати свою продукцію металургійним комбінатам, теплоелектростанціям, виробникам цементу і вапна.Шукає потенційних локальних постачальників металоконструкцій.
  6. «TECHNOEXPORT a.s.» займається реалізацією EP / EPC проєктів в галузі хімічної й нафтохімічної промисловості та у сфері управління водними ресурсами. Хоче зустрітися з представниками хімічних і нафтохімічних заводів, а також організацій, що займаються очищенням стічних вод і підготовкою води.
  7. «TITANIA LUX, s.r.o.» займається виробництвом освітлювальних приладів. Інтерес до співпраці з компаніями – магазинами (оптовими й роздрібними), які мають намір продажу чеських освітлювальних приладів / люстр.
  8. «ICZ a.s.» є постачальником інформаційних технологій і системним інтегратором. Цікавлять перемовини з потенційними партнерами які працюють в галузі управління польотами, а також в галузі охорони здоров’я (регістри, лікарняні IT системи).
  9. «Rail Cargo Logistics – Czech Republic s.r.o.» займається проєктною логістикою, забезпеченням залізничних та дорожніх вантажоперевезень, перевезеннями контейнерів і надважких вантажів. Цікавлять перемовини з експортними / імпортними фірмами, які цікавляться залізничними перевезеннями.
  10. «KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o» є виробником елементів для промислової фільтрації газів і рідин. Постачальник фільтр-пресів і обладнання для цукрових заводів. Цікавлять перемовини з компаніями, що працюють в наступних областях: цукрові заводи; теплоенергетика; сміттєспалювання промислових і комунальних відходів; цементна промисловість; виробництво сухих будівельних сумішей та вапна; виробництво асфальтобетону; гірничодобувна промисловість; хімічна промисловість, виробництво фарб і пігментів; збагачення каоліну; скляне і керамічне виробництво; сталеливарна і чавуноливарна промисловість; виробництво алюмінію і кольорових металів; виробництво феросплавів і коксу; целюлозно-паперове виробництво; будівництво очисних споруд стічних вод

Проєкт програми онлайн вебінару:

  • 11:00 – 11:20 – Вітальні промови від керівництва Дніпропетровської ТПП та ТПП країн СНД (Чехія);
  • 11:20 – 13:00 – Індивідуальні перемовини між бізнесменами на базі платформи ZOOM.

Кожен учасник матиме змогу особисто поспілкуватися з обраною компанією.

Для участі необхідно не пізніше 23 лютого попередньо пройти реєстрацію за посиланням. Участь для членів Дніпропетровської торгово-промислової палати безкоштовна!

Контактна особа: Лук’яненко Владислав, Центр підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати, тел.:  (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: export@dcci.org.ua

Джерело: http://cci.dp.ua/