Нікопольський елеватор «Оптімусагро Трейд» тепер може відвантажувати маршрути

Нікопольський ВСП Дніпропетровської області, який входить до складу компанії «Оптімусагро Трейд», може відвантажувати маршрути. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наша компанія доклала серйозних зусиль для отримання маршрутизації Нікопольського елеватора, тепер підприємство може завантажувати 52 вагони за 36 годин (менш ніж за дві доби)», зазначив технічний директор Нікопольського ВСП Дмитро Босий.

Крім того, за словами технічного директора, елеватор може одночасно виконувати такі операції, як приймання зерна і відвантаження його в вагони.

«Особливістю того, що наш елеватор став маршрутним, є конкурентоздатність. Сьогодні як товаровиробники, так і трейдери зацікавлені працювати за маршрутами, що гарантує своєчасну доставку», – додав Дмитро Босий.

Довідково:

«ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД» – це провідна українська агропромислова компанія, яка є одним із найбільших лідерів з виробництва нерафінованої соняшникової олії та високопротеїнонового гранульованого шроту.

На сьогодні компанія входить в ТОП-5 виробників нерафінованої соняшникової олії та шроту, а також у ТОП-10 компаній за елеваторними потужностями в Україні. Компанія щомісяця реалізує до 30 тис. тонн соняшникової олії, до 27 тис. тонн соняшникового шроту, а також до 7 тис. тонн гранульованого лушпиння соняшнику, на умовах: DAF/CPT/FOB/CIF.

Джерело: www.optimus.com.ua