Німецька компанія DAW SE інвестувала у виробництво сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції

26 березня у Дніпропетровській області розпочало роботу виробництво сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції на заводі німецького концерну DAW SЕ (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина), що представлений в Україні дочірнім підприємством «Капарол Україна» та ТОВ «Капарол Дніпро».

Робота над проектом тривала 18 місяців, обсяг інвестицій в проект склав майже 20 млн. грн., кількість робочих місць на підприємстві зросла на 15%, підписані контракти з постачальниками локальної сировини, логістичними компаніями, тим самим зроблено послідовний крок в розбудову бізнесу на Дніпропетровщині та в  Україні.

Компанія втілює амбітні плани щодо розвитку виробництва якісних будівельних матеріалів для систем зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель, і відкриття виробництва сухих будівельних сумішей стало ще одним кроком у створенні комплексного виробничого підприємства, для задоволення потреб українського ринку.

Потужність  нового виробництва складає понад 50 тонн за одну зміну.

На урочистому відкритті були присутні керівники німецької материнської компанії DAW SE, генеральний консул Німеччини Вольфганг Мьоссінгер, Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, директор Дніпропетровського інвестиційного агентства (ДІА) Валентина Затишняк, представники громадських організацій, партнери та дистриб’ютори виробника,  керівництво компанії в Україні. Було проведено екскурсію підприємством та презентацію його потужностей, які створені за німецькими виробничими стандартами та оснащене сучасним технологічним обладнанням. На ньому будуть вироблятися сухі будівельні суміші для систем теплоізоляції ТМ Caparol та Krautol за рецептурами концерну DAW SE, Німеччина.

«В останні декілька років в Україні активізувалися процеси з підвищення енергоефективності, що збільшує попит на продукцію для термомодернізації будівель. Досвід і репутація Caparol та Krautol є головними показниками якості матеріалів та довіри до цих брендів», – зазначив генеральний директор «Капарол Україна» Андрій Чікало.

Відкриття нового виробництва свідчить про довіру інвесторів до бізнесу та майбутнього нашої країни. Нові виробничі можливості підвищать гнучкість компанії та забезпечать стабільне виробництво матеріалів високої якості, швидку розробку нових продуктів і оперативного реагування на потреби ринку України.

Команда «Капарол Україна» впевнена, що створені робочі місця та нове виробництво зроблять внесок у розвиток економіки регіону, а також сприятимуть розвитку якісного будівництва в Україні.

«Прийняття такого рішення німецькою холдинговою компанією DAW SE щодо розміщення інвестицій у Дніпропетровському регіоні є показовим прикладом повернення довіри інвестора та відновлення бажання вкладати інвестиції в розвиток регіону. Розширення номенклатури виробництва торговельної марки Caparol доводить те, що сфера виробництва будівельних матеріалів є однією з пріоритетних галузей для інвестування. Підтвердженням цьому є зростання галузі протягом останніх двох років та позитивні прогнози експертів на 2019 рік. А згідно даним Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Дніпропетровська область у розрізі регіонів займає лідируючі позиції за видами будівельних робіт», – зазначила директор DIA Валентина Затишняк.