Німецькі інвестиції на модернізацію водоводів Дніпропетровщини

25 лютого 2019 р. директорка Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) Валентина Затишняк взяла участь у зустрічі заступника голови обласної ради Валерія Безуса з представником Німецького банку розвитку KfW.

Німецький банк KfW спрямував до Дніпропетровської області свого представника та консультантів для детального вивчення запропонованих проектів у секторі водопостачання. Підприємство «Аульський водовід» є потенційним учасником програми співфінансування з німецьким банком KfW. Якісні послуги для населення, сучасні технології та «зелена економіка» — такі основні критерії майбутніх модернізацій.

Аульський водовід забезпечує питною водою місто Дніпро, Кам’янське та низку інших населених пунктів області. Відомо, що можливості і потужності, які має підприємство, використовуються лише наполовину. Саме тому залучення коштів на модернізацію цього об’єкту є важливим стратегічним завданням для обласної влади. Під час зустрічі заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус зазначив: «Ми зацікавлені у подальшій, більш широкій, співпраці між нами та Банком розвитку KfW. Вже сьогодні представники облради разом із німецькими партнерами відправляться на об’єкт у СМТ Аули, аби наочно побачити стан підприємства, його оснащення та інше».

Далі на експертів чекає детальне ознайомлення із документацією, складання плану майбутньої роботи та підрахунки. За цими результатами буде визначено, скільки коштів необхідно виділити на модернізацію Аульського водоводу. Також паралельно залучатимуть до роботи водоканали Марганця, Верхньодніпровська та Жовтих Вод. Міжнародне співробітництво та залучення інвестицій – це один із пріоритетів роботи обласної ради. Співпраця з Німеччиною ведеться за багатьма напрямками. Окрім модернізації водоводів реалізуються проекти децентралізації, енергоефективності, будівництво та реконструкція житла для вимушених переселенців.

Джерело: www.oblrada.dp.gov.ua