Нова мобільна Програма для Палат та бізнесів від EU4BCC

Проєкт EU4BCC запустив нову мобільну Програму для організацій підтримки бізнесу (BSO) та власників і керівників малих і середніх підприємств (SME) з країн Східного партнерства, яка надає можливість збагаченого мобільного обміну в Європейському Союзі. 

Заходи розраховані окремо як для представників BSO, так і для бізнесу. Тривалість програми візиту для представників Палат розрахована на 2 місяці, для представників бізнесу – на місяць.

Програма обміну спонсорує перебування SME та BSO зі Східного партнерства в приймаючій SME/BSO в одній із держав-членів ЄС.

П’ять галузевих навчальних візитів, по одному на цільовий сектор (біо/органічна їжа, вино, текстиль, туризм і креативна індустрія), за участю 25 МСП із регіону Східного партнерства для 5-денного обміну з B2B-зустрічами. Кожний учасник МСП матиме B2B-зустрічі з принаймні 10 МСП з Європейського Союзу.

Тур BSO: 5-денна місія для BSO, розташованих у Східному партнерстві, з метою створення/розширення мережі, обміну знаннями та кращими практиками, а також нарощування потенціалу в організації подібних заходів. Основна увага цієї діяльності буде зосереджена на інноваціях та цифрових технологіях, щоб дозволити організаціям компаній Східного партнерства пропонувати «нові» послуги в цифровому форматі. 

Онлайн-академія експорту, спрямована на допомогу МСП зі Східного партнерства для розвитку свого бізнесу на міжнародному рівні та збільшення обсягів експорту до ЄС. Ця діяльність складатиметься із 5 онлайн-семінарів, а також ділових зустрічей для принаймні 150 МСП із країн Східного партнерства, які хочуть експортувати до ЄС.

Подати заявку можна за посиланням

За додатковою інформацією просимо звертатися до Дніпропетровської ТПП за тел.: (056) 374-94-12; e-mail: export@dcci.org.ua 

Джерело: www.dcci.ua