Українська компанія Нова Пошта планує створити власні філії у європейських країнах для роботи на їхньому внутрішньому ринку. На першому етапі йтиметься про країни-сусіди України.

“Ми компанія, яка завжди йде за клієнтом. Ми бачимо, що 5 млн людей виїхали за кордон, тим паче клієнти кажуть: “Нам вас не вистачає”. Тож справді, ми плануємо виходити на європейський ринок”, — заявила директорка Нової Пошти з управління репутацією Олена Плахова.

Вона уточнила, що першою в черзі стоїть Польща, там Нова Пошта планує розпочати роботу до кінця цього року. Загалом на першому етапі йдеться про сусідні країни.

“Насамперед ми будемо виходити в ті країни, що межують з Україною: Польща, Словаччина, Румунія. Це буде перший етап, а далі ми дивитимемось, як воно там просувається, і вже плануватимемо другий етап та інші країни”, — розповіла топменеджерка Нової Пошти.

У квітні 2022 року Нова пошта запустила нову послугу для українців – “Речі з дому за кордон”, яка дозволяє клієнтам відправляти особисті речі до однієї з 24 європейських країн зі знижками від 50 до 80%.

Слід зазначити, що Нова пошта вже зробила певні кроки у напрямку виходу на ринок Європи, ще до війни запустивши послугу Нова пошта Глобал, але війна підштовхнула компанію до активніших та цілеспрямованих дій у цьому напрямі.

У воєнний час Нова пошта відкрила компанію у Польщі. Одним із головних драйверів цього відкриття була гуманітарна логістика, оскільки наявність польської компанії полегшувала можливість возити з Європи гуманітарні вантажі. Але, за словами В’ячеслава Клімова, поступово ця компанія нарощуватиме і комерційну логістику.

Нова Пошта – одна із найбільших поштових мереж в Україні. Власники компанії – В’ячеслав Клімов та Володимир Поперешнюк. Група компаній Нова Пошта включає Нова Пошта Молдова, Nova Pay і Нова Пошта Глобал.

Джерело: www.inventure.com.ua