Молода, але вже успішна, пивоварня з Дніпра MOVA будує власний пивзавод.

В грудні 2018 року проєкт Пивзаводу з залою для дегустації було представлено і схвалено на Архітектурно-містобудівній раді Дніпра. Проєкт розробила відома студія «АрхОбраз», головний архітектор проєекту – Олексій Образцов.

Проєктом передбачається реконструювати покинутий склад на проспекті Праці, 8 під пивзавод з залою для дегустації. Стара будівля в цілому зберігається, кардинально змінюючись внутрішньо та зовні. До пивзаводу добудовується дегустаційна зала, в якому пінний напій і можна буде покуштувати із супровідною лекцією, потім – відвідати розміщений тут же «Музей пива» і, при бажанні, купити пиво додому. Загальна площа нового об’єкта – 2000 кв. метрів.

Влітку 2020 пивоварня отримали нове обладнання, а його монтаж планують розпочати восени.

«Устаткування у нас чеське від компанії Техноекспорт. Двотонний варильний порядок з парком ЦКТ, зараз орієнтованим на обсяг виробництва – близько 40-50 тонн на місяць. Після відпрацювання всіх сортів і нюансів плануємо процес розширення виробництва, так як максимальна продуктивність нашого варильного порядку – 250-300 тонн, в основному все залежить парку ЦКТ, який там буде встановлено», – поділився засновник пивоварні MOVA Борис Гільдін.

MOVA буде виробляти нефільтроване, непастеризоване пиво.

Єдина річ, яка скоро до нас приїде, – сепаратор для освітлення пива, очищення зайвих дріжджових клітин. Це важлива складова стійкості пива, – розповів Борис Гільдін. У нас є лінійка своїх 6 постійних сортів. Ми вже купили лінію розливу в пляшку, також плануємо придбати лінію розливу в банку.

Як зазначає засновник пивоварні МOVA, вже незабаром, після відкриття пивзаводу, тут будуть дивувати клієнтів новими експериментальними сортами пива.

Довідково. MOVA – молода крафтова пивоварня з Дніпра. Сьогодні, яка вже встигла розробити регулярну лінійку сортів, серед яких Mosaic IPA, Candy pale ale, Stout I, Blanche du Melon.

Джерело: www.beertechdrinks.com