Оголошується набір компаній на участь в міжнародній торговельній виставці транспортних технологій та систем InnoTrans 2022

З 20 по 23 вересня 2022 року у Берліні відбудеться 13-та найбільша у світі міжнародна торговельна виставка транспортної технологій та транспортних систем, яка традиційно кожні два роки проводиться у столиці Німеччини. З моменту свого заснування InnoTrans є невід’ємною частиною календаря виставок у Берліні і функціонує з 2000 року як центральна подія галузі.

Формат InnoTrans включає у себе експозиційну зону просто неба, спеціалізовану виставку зі стендами компаній-учасниць та обширну програму конференцій InnoTrans Convention.Особливістю заходу є його експозиційна зона, на якій учасники презентують великогабаритні об’єкти, починаючи від цистерн і закінчуючи швидкісними поїздами, розміщені біля дороги. З 2016 виставка пропонує автовиробникам можливість продемонструвати автобуси на зовнішньому майданчику, з’єднаному з виставковими залами.

InnoTrans охоплює сегменти:

  • Залізничні технології та інфраструктура
  • Громадський транспорт
  • Будівництво тунелів
  • Інтер’єр

Колективний стенд України

Цьогоріч Україну на InnoTrans 2022 презентуватимуть 10 українських виробників машинобудівного сектору у межах Колективного стенду України, організованого Міністерством закордонних справ України, Радою експортерів та інвесторів при МЗС України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки міжнародної платформи «NAZOVNI», національного проєкту Дія.Бізнес та видання «Залізничне постачання».

Дедлайн подачі заявок: 16 серпня 2022 року (включно)

Деталі та реєстрація за посиланням

Джерело: www.export.gov.ua