4 серпня 2020 року, під час дводенної онлайн-конференції відбулась зустріч учасників Міжнародного трейд-клубу з керівництвом та підприємцями регіону. МТК – організація, що об’єднує представників посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Метою конференції є розвиток і налагодження торгово-економічних зв’язків бізнесу Дніпропетровської області з закордонними країнами.

Представники національних організацій та бізнес-асоціацій з розвитку торгівлі Австрії, Азербайджану, Індонезії, Китаю, Румунії, Канади, Великобританії, Словаччини, Аргентини, Австралії, Малайзії, Бельгії, Ізраїлю, Австрії, Польщі, Болгарії, Бельгії, Литви, ПАР, ОАЕ, Куби, Молдови поспілкувались з бізнесменами Дніпропетровської області, що мають інтерес і конкретні пропозиції щодо встановлення та розвитку співробітництва з бізнес спільнотою вище названих держав.

В рамках зустрічі Валентина Затишняк,  директорка Дніпропетровського інвестиційного агентства, презентувала економічний потенціал та інвестиційні пропозиції Дніпропетровської області.

«Участь в роботі Міжнародного трейд-клубу,  проведення двосторонніх В2В переговорів бізнесу області з міжнародними партнерами дозволяють посилити багатосторонню співпрацю. Дніпропетровщина – перспективний та фінансово спроможний регіон. Нам є до чого прагнути, тому ми зацікавлені встановлювати міцні ділові контакти між українськими та іноземними бізнесменами. Пріоритетним є збільшення інвестицій, відкриття нових ринків збуту, створення сучасних підприємств та впровадження новітніх технологій. Співпраця буде додатковим дієвим інструментом для розвитку економіки регіону та нарощування експортного потенціалу товаровиробників» – зазначила вона. 

Детальніше з англійською версією презентації можна ознайомитись за посиланням.