Онлайн-семінар «Веб для експорту: стираємо кордони».

24 березня, з 13:00 до 15:00 за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Marketingi Instituut відбудеться практичний онлайн-семінар «Веб для експорту: стираємо кордони». Семінар орієнтований на підприємців, початківців-експортерів та будь-кого охочого покращити свої зовнішньоекономічні знання.

Онлайн-семінар буде проведено з використанням системи Zoom. Запрошення з посиланням для підключення буде надіслано усім зареєстрованим за 30 хвилин до проведення заходу.

Спікер, тренер та ментор нашої зустрічі – Артем Данільянц (Artem Daniliants), який є  власником та співвласником декількох компаній, що займаються електронною комерцією та  має 10 років досвіду у створенні, розробці та просуванні міжнародних веб-сервісів, продуктів та технологій. Такий масштабний досвід дозволяє йому опрацьовувати проєкт від етапу ідеї до реалізації успішних онлайн компаній.

Сьогодні продажі є глобальними, а швидкість розвитку та появи нових компаній – неймовірна. Не втрачайте конкурентних переваг, розбудовуйте онлайн-продажі!

Реєстрація на практичний онлайн-семінар за посиланням.