Освітній вебінар «Можливості для українських технологічних компаній у Великій Британії»

1 листопада 2022 року Асоціація «IT Ukraine» у партнерстві з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, BCS, The Chartered Institute for IT та Emerging Europe проведуть освітній вебінар на тему: «Можливості для українських технологічних компаній у Великій Британії».

Реєстрація відкрита до 31 жовтня 2022 року, а кількість місць обмежена.

Під час вебінару обговорюватимуть:

  • Огляд ІТ-ринку Великої Британії: тенденції, вплив пандемії COVID та Brexit. Огляд структури та трендів у Fintech, HealthCare, AI & Big Data – Ольга Гвоздьова, експертка з міжнародної торгівлі, радниця ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»;
  • Політику та стратегію британського уряду щодо технологій – Біл Мітчелл, директор з питань політики BCS, The Chartered Institute for IT;
  • Основні поради для українського ІТ щодо виходу на ринок Великої Британії – Ендрю Вробель, партнер-засновник Emerging Europe.

Мова вебінару: українська та англійська. Переклад не передбачено.

Більш детально за посиланням.

Вебінар відбувається в рамках проєкту «IT Export Alliance», що реалізовується Асоціацією «IT Ukraine», ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проектом Дія.Бізнес та Посольством України у Великій Британії.

Джерело: www.export.gov.ua