Подовжено термін подання анкет щодо створення потужностей спільного виробництва

Програма USAID-AГРО запрошує організації, їх об’єднання виразити зацікавленість та до 30 листопада 2020 року подати анкети щодо створення або розвитку потужностей спільного виробництва готових продуктів на території об’єднаних територіальних громад.

Основна мета діяльності таких потужностей – надання можливості мікро та малим виробникам продукції отримати доступ до переробних потужностей, які відповідають всім нормам і вимогам вітчизняного законодавства щодо безпеки продуктів харчування (в першу чергу відповідно до стандартів ХАССП) і виготовити продукцію за специфічними технологіями (крафтова продукція).

Потужності можуть бути у власності комунального підприємства, кооперативу, фізичної або юридичної особи, а також здаватися в оренду, використовуватися відповідно до договору про спільну діяльність, на основі кооперативних відносин тощо.

Також може бути передбачено надання й інших супутніх послуг, наприклад, маркетингу виробленої продукції, формування спільного регіонального бренду, відслідковування смакових характеристик продукції тощо.

Для участі у програмі прохання заповнити анкету та надіслати її до 30 листопада 2020 року на адресу електронної пошти: olprykhpdko@chemonics.com.

Довідково. Програма USAID-AГРО вивчає попит на підтримку створення  потужностей з надання послуг щодо спільного виробництва напівфабрикатів та/або продуктів, готових для споживання. Цільовими областями діяльності Програми USAID-AГРО є: Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.