Покровський гірничо-збагачувальний комбінат (ПГЗК) у першому півріччі інвестував 190,3 млн грн у модернізацію.

Зокрема, комбінат інвестував 64 млн грн у капітальний ремонт роторного екскаватора верхнього р/к №9 у Чкаловському кар’єрі №2. Модернізація дала змогу збільшити продуктивність техніки на 13,6%, покращити умови праці, полегшити схему управління машиною, а також застосовувати спосіб дистанційної діагностики електрообладнання.

Комбінат вклав 46 млн грн у ремонт стріли крокуючого екскаватора. Загальна вага заміненого обладнання – 283,4 тонни.

ПГЗК також спрямував 60 млн грн на капітальний ремонт Чкаловської збагачувальної фабрики (ЧЗФ). Комбінат відремонтував і замінив основні вузли фабрики: дробарки, полотна живильника, промивні та відсаджувальні машини, класифікатори та грохоти, а також їхні комплектуючі.

«Регулярні ремонти обладнання в розрізі ниток дають змогу підтримувати його працездатність, у результаті чого ми отримуємо готову продукцію комбінату – оксидний концентрат із вмістом марганцю не нижче 34%», – заявив Олександр Омельянченко, начальник ЧЗФ.

Покровський гірничо-збагачувальний комбінат – найбільший в Україні виробник марганцевої руди. За 24,3% акцій ПАТ «Покровський ГЗК» належить чотирьом кіпрським компаніям – Profetis Enterprises Limited, Exseed Investmens Limited, Clemente Enterprises Limited і Alexton Holdings Limited (група «Приват»).

Нагадуємо, основним містоутворюючим компонентом економіки Покровської міської громади є добувна галузь. АТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» – провідне підприємство України, що має 130-річний досвід з видобутку і перероблення марганцевих руд. Більше інформації у профілі громади.

Джерело: www.gmk.center