Ведення бізнесу
Державне агентство з питань енергоефективності та енергозбереження прогнозує, що введення в експлуатацію нових потужностей відновлюваної енергетики, що працюють за «зеленим» тарифом в Україні, в 2018 році може збільшитись порівняно з 2017 роком до 400-500 МВт.
Введення в експлуатацію нових потужностей відновлюваної енергетики, що працюють за «зеленим» тарифом в Україні, в січні-вересні 2017 року збільшилось у 3,7 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 201,9 МВт. Загальна встановлена потужність відновлюваних джерел енергії за 9 місяців 2017 року в Україні зросла на 18% і становить 1320 МВт. 1 жовтня 2014 року Кабінет міністрів затвердив Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року, який передбачає збільшення частки відновлюваних джерел у загальному балансі генерації електроенергії з близько 1% до 11%. Головним механізмом для стимулювання розвитку такої енергетики в Україні є «зелені» тарифи – спеціально високі (вищі, ніж у інших видів генерації), затверджені законом ціни на електроенергію, яка виробляється з відновлюваних джерел.
У Дніпропетровській області, станом на сьогодні, за рахунок відновлювальних джерел енергії виробляється 1,62% від загального об’єму виробленої електроенергії.
Джерело: www.ecology.unian.ua