Прибутковість сектора свинарства KSG Agro зросла в 6 разів

Прибуток KSG Agro в сегменті свинарства в першому півріччі 2020 р збільшився в 6 разів і склав $885 тис. проти $139 тис. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому валовий дохід за цей же період зріс на 16,6% – до $4,323 млн проти $3,707 млн першого півріччі 2019 р.

«Наш агрохолдинг має конкурентну перевагу, яке допомагає нам збільшувати прибутковість. Ми продовжуємо інвестувати в якісну генетику і розвиток свинарського виробництва, що важливо не тільки для наших споживачів, а й для українського тваринництва в цілому», – коментує голова ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.

У липні нинішнього року на свинокомплексі в с.Нива Трудова (Дніпропетровська область) завершено модернізацію цеху відгодівлі.

«Створення додаткового відгодівельного цеху дозволить свинокомплексу отримати сучасне виробниче приміщення на 2340 голів для відгодовування свиней – поросят від 30 кг і свиней забійної кондиції до 100-110 кг. Крім того, у жовтні цього року заплановано введення в дію додаткового маточника, що поліпшить умови утримання свиноматок на свинокомплексі і дасть можливість збільшити виробництво поросят і їх характеристики. Маточник розрахований на 360 голів», – уточнили в компанії.

Джерело: www.agroportal.ua