Ведення бізнесу
Програма USAID АГРО продовжує сприяти інтеграції ветеранів в агросектор. Для цього АГРО надасть співфінансування ще для одного-двох проєктів з розробки та впровадження ефективних моделей інтеграції ветеранів в агросектор. Проєкти будуть сприяти зайнятості ветеранів у сільському господарстві, наприклад, через підвищення кваліфікації, перекваліфікацію для подальшого працевлаштування, а також розвиток самозайнятості, започаткування та розширення/відновлення власного бізнесу в аграрній сфері.
Здобуття нової спеціальності або отримання бізнес-навичок, допоможе повернути ветеранів/-ок в цивільне життя, зменшити дефіцит робочої сили в аграрному секторі та зміцнить економіку країни.
Для участі в цьому конкурсі, Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських недержавних суб’єктів господарювання (за винятком фізичних осіб – підприємців) та неурядових організацій.
Очікується, що виконавці проєктів зможуть поєднати як експертизу в аграрному секторі, так і досвід роботи з ветеранами та налагоджені зв’язки з ветеранською спільнотою. Тому для реалізації такого завдання можуть об’єднуватися кілька партнерських організацій з досвідом роботи, наприклад, в агросекторі та сфері навчання і працевлаштування ветеранів. Результатом такої співпраці мають стати розроблені моделі інтеграції як щодо навчання ветеранів, так і для потенційних роботодавців в агро, а також приклади успішного працевлаштування ветеранів на аграрних підприємствах чи як самозайнятих в агросекторі.
Очікувані результати в межах одного проєкту:
Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.
Інформація для подання заявки:
У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ-63/01
Довідково:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.
Джерело: https://www.prostir.ua