ПРООН запускає експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Польщі запускає вебінари та надає додаткові ваучери на індивідуальні консультації з питань експорту для підприємців та підприємниць в межах проєкту «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни».

До участі запрошують представників мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес об’єднання.

Зареєструватися на вебінари та ваучерну підтримку можна за посиланням

Дізнатися детальнішу інформацію або отримати консультацію можна за телефоном: +38 056 374 9412 (10) або листом на електронну пошту mes@dcci.org.ua.

10 онлайн-заходів, тривалістю 1,5-2 години кожен триватимуть упродовж лютого – березня 2024 року та фокусуватимуться на таких темах:

  • 13 лютого 2024р. Методика оцінки збитків підприємствам усіх форм власності, завданих в результаті широкомасштабної збройної агресії рф
  • 20 лютого 2024р. З чого почати експортну діяльність? Процедури, документи, авторизація на митниці, перевірка партнерів
  • 22 лютого 2024р. Як перетворити ідею на бізнес та де отримати кошти?
  • 29 лютого 2024р. Сімейний бізнес: як (не) розлучитися і (не) закрити бізнес? Правила компанії ÜLKA.
  • 5 березня 2024р. ФОПи на єдиному податку: вибір групи, помилки, документи, звітність, сплата єдиного податку та ЄСВ, розрахунки.
  • 12 березня 2024р. Процедура «спільного транзиту», система NCTS, єдина транзитна митна декларація (Т1) від відправника до отримувача.
  • 14 березня 2024р. Екосистема підтримки бізнесу для підприємців, що прагнуть масштабуватись.
  • 21 березня 2024р. ЗЕД: заборони, перевірки, актуальні валютні обмеження, закриття заборгованостей.
  • 26 березня 2024р. Експорт: очікування і реальність.
  • 28 березня 2024р. Авторизований економічний оператор: світовий досвід. Мета запровадження АЕО в Україні. Переваги суб’єктів ЗЕД на світовому ринку, що отримують статус АЕО.

Індивідуальні консультації з питань експорту та розвитку МСП – всього 20 ваучерів (1 ваучер – це 2 – годинна (2 консультації по 1 годині на підприємство) – індивідуальна консультація для експортно орієнтованих бізнесів на наступні теми: готовність до експорту, аналітика ринків, вимоги до продукції, стратегія розвитку експорту, експортний маркетинг, перегляд сайту та промо-матеріалів щодо готовності експортувати, грантовий консалтинг для розвитку експортної спроможності, аналітика вимог до продукції ЄС та Великої Британії, тарифне та нетарифне регулювання, розробка технічного файлу, митні процедури, отримання статусу АЕО – дорожня карта, повний супровід, процедура «спільного транзиту», система NCTS, єдина транзитна митна декларація (Т1) від відправника до отримувача, виставки, E-commerce, розміщення на платформах компаній та їх пропозицій, робота на платформі EEN (Enterprise Europe Network), робота з базами даних для пошуку покупців.

Заходи організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Польщі.

Джерело: https://dcci.ua