Radar Tech, Agrohub та агрохолдинг „Миронівський хлібопродукт” запускають MHP accelerator

До 26 лютого 2018 року за посиланням триватиме прийом заявок для участі у програмі розвитку стартапів MHP accelerator, що запустили Radar Tech, Agrohub та МХП. У цьому наборі проект сфокусується на технологічних рішеннях, які можуть бути застосовані в роботі агрохолдингу. Серед можливостей для стартапів – доступ до ресурсів і виробничої базі агрохолдингу, менторська підтримка від ключових експертів МХП, 250+ годин теорії та практики, нетворкінгу під час динамічної навчальної програми за участю 30+ українських і міжнародних лекторів. А головне – можливість поборотися за головний приз у розмірі 300 000 гривень на подальший розвиток рішення.

При відборі пріоритет буде у стартапів, які працюють у 7 наступних напрямках:

  • Агробіотехнології;
  • діджіталізація;
  • інновації в автоматизації промислового виробництва та процесів;
  • торгові майданчики;
  • енергоефективність, „зелена” енергетика та управління відходами;
  • інновації в корпоративному управлінні;
  • інновації кінцевого продукту.

Журі проекту обере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання у експертів агро-, бізнес- та стартап-галузі. Найсильніші команди з опрацьованими рішеннями зможуть провести пілотні проекти і перевірити гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи і менторську підтримку від провідних фахівців холдингу.

Фіналісти програми MHP accelerator отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП і зможуть поборотися за головний приз – 300 000 гривень на подальший розвиток свого рішення.

„МХП готовий надати майданчик і стати локомотивом у впровадженні бізнес-ідей, які виведуть країну на якісно новий рівень. Ми співпрацюємо з Radar Tech і Agrohub, тому що розуміємо важливість впровадження інноваційних ідей в бізнесі та складність їх реалізації без його підтримки”, – заявив голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк.

Голова МХП також акцентував увагу на тому, що на етапі відбору будуть розглядатися не тільки заявки від стартапів з готовими, працюючими прототипами, але й цікаві, раціональні ідеї, що вимагають розробки, тестування та пілотного запуску.

„Дніпропетровська область є одним з найбільш перспективних регіонів України в розвитку інновацій, а також має потужний інтелектуальний потенціал зі значними можливостями по його реалізації в інтересах свого економічного розвитку. Тому, я вважаю, що участь в таких програмах розвитку дозволить вивести наші стартапи на якісно новий рівень і зробити IT-технології інструментом досягнення конкурентних переваг”, – сказала директор DIA Валентина Затишняк.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до менеджер з комунікацій Radar Tech  Ксенії Маслової,  km@radartech.com.ua, тел.: +38 096 696 20 62.