Релокація бізнесу – як перенести свою справу у безпечне місце?

24 травня об 11:00 відбудеться безкоштовна конференція Zoom, на якій будуть розкриті деталі про релокацію бізнесу в межах України та її правові складові. Долучитись на вебінар можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/83099394146?pwd=RGtMMEZNaWh3N2MwaGdVblNQUEcrZz09

Про законодавчі аспекти розповіла начальниця управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення ДМР Ірина Журавльова:

«Уряд прийняв ряд законодавчих актів і прописав алгоритм, за яким здійснюється релокація бізнесу в Україні. Учасником цієї програми може стати будь-яке підприємство, достатньо залишити заявку на порталі «Prozorro.Продажі» і ця заявка надходить до Мінекономіки, де її розглядають відповідні фахівці. Термін розгляду заявки не тривалий, від 1 до 5 днів, в залежності від важливості продукту у воєнний час».

Спікерка також розповіла, що держава допомагає підприємцям переїхати у безпечні регіони, адже це важливо для функціонування економіки, для створення робочих місць та наповнення бюджету. Держава допомагає з перевезенням виробництва та обладнання, в розселенні працівників, пошуку нових співробітників. За цією програмою релокації зараз працюють 14 областей України, в тому числі Дніпропетровська. 510 підприємств України вже здійснили релокацію, 303 — відновили діяльність.

Джерело: www.oblrada.dp.gov.ua