Релокація підприємств, як можливість продовжувати бізнес-діяльність під час та після війни

Від початку військової агресії рф проти України вітчизняний бізнес розглядає релокацію у більш безпечні регіони України, як можливість продовжувати свою діяльність під час війни. 

Реагуючи на запит бізнес-середовища, у березні 2022 року Уряд ухвалив низку нормативних актів, що значно спрощують переміщення підприємств. Заявку на релокацію може подати будь-яке українське підприємство за посиланням.

На теперішній час Дніпропетровщина вже прийняла підприємства зі східних областей України. Регіон є одним із провідних центрів з виробництва промислової продукції та може запропонувати бізнесу розгалужену інженерну та логістичну інфраструктуру з достатнім рівнем вільних потужностей, суміжні підприємства, як постачальників, так і споживачів продукції, суттєву ресурсну, наукову і кадрову базу.

Фахівці Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) надають підтримку компаніям, які розглядають власне переміщення на територію Дніпропетровщини та пропонують:

  • підбір промислових майданчиків та об’єктів для розміщення виробництва;
  • пропозиції офісних та логістичних приміщень;
  • пошук партнерів серед суміжних компаній;
  • вивчення інженерної інфраструктури;
  • визначення наявних трудових ресурсів та освітньої бази;
  • підбір оптимальних преференцій.

Враховуючи постійну співпрацю з громадами області, DIA може запропонувати території, які мають певний промисловий або аграрний профіль.

У разі зацікавленості просимо Вас заповнити гугл-форму за посиланням https://forms.gle/JjyD2BfrS9TxYgGn8