RE:THINK. Invest in Ukraine. Перший міжнародний інвестиційний форум в м. Маріуполь

29 жовтня 2019 року представники Дніпропетровського Регіонального Інвестиційного Агентства (DIA) візьмуть участь в Першому міжнародному інвестиційному форумі RE:THINK. Invest in Ukraine, який відбудеться в Маріуполі.  Метою якого є об’єднання зусиль та визначення підходів до розкриття інвестиційного потенціалу України. Обговорення потреб регіонів для їх відновлення, переосмислення ризиків та трансформація можливостей.

В рамках форуму заплановано проведення:

  • 6 ключових панельних дискусій та понад 10 спеціальних подій і заходів;
  • Pitch-сесії, презентації та воркшопи;
  • демозона IT-стартапів та виставка інвестиційних проєктів;
  • кейси успіху, новітні технологічні та інноваційні проєкти.

Наразі Україна робить акцент на тих секторах економіки, де зможе вийти на лідерські позиції, що забезпечить приток інвестицій та підвищить рівень життя. Загальнодержавними пріоритетними сферами на даний момент є ринок землі, інфраструктура, енергетика та медицина. В якості стратегічно-пріоритетних напрямків розвитку економіки для Дніпропетровської області визначено: машинобудування, переробну промисловість, сектор послуг.

Дніпропетровщина представить 5 регіональних проєктів, частина з яких знаходяться на супроводі у Дніпропетровського Регіонального Інвестиційного Агентства (DIA).

Детальніше про форум читайте за посиланням.