Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) запрошує подавати концепції для реалізації субгрантових проєктів, спрямованих на доробку/переробку аквапродукції, а також сервісні послуги з лабораторного дослідження та/або консультаційно-технологічний супровід при вирощуванні аквапродукції або розробляння та впровадження стратегії розвитку сектору або окремих суб’єктів сектору.
Програма USAID АГРО заохочує надавати концепції субгрантових проєктів від українських організацій, що відповідають наступним критеріям прийнятності:
- Заявник повинен бути зареєстрованою, офіційно заснованою українською публічною організацією або суб’єктом підприємницької діяльності (кооператив, товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство, фермерське господарство тощо), що має добру репутацію та визнається відповідними українськими органами влади та дотримується всіх чинних правил цивільного та податкового законодавства.
- У відповідь на цей APS заявники можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації.
- Заявники повинні продемонструвати успішний минулий досвід реалізації комплексних програм розвитку, пов’язаних із пріоритетними сферами діяльності проєкту АГРО.
- Заявник повинен мати щонайменше 1 (один) рік досвіду здійснення діяльності, аналогічною тій, що пропонується за цією субгрантовою програмою.
- Належати до категорії мікро-, малих, середніх підприємств (ММСП)
- Щорічний оборот компанії чи фізичної особи-підприємця повинен бути не менше 500 000 грн.
- Заявник повинен бути готовим спів-інвестувати у дану діяльність не менше 50% від суми загального бюджету проєкту. Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок. До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки проєкту АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації, субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищезазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проєктів USAID.
Програма АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 50% від суми загального бюджету проєкту, виділеної на реалізацію заходів.
Окрім форми концепції субгрантовоого проєкту, заявники повинні надати USAID АГРО наступні документи:
- Підписані та датовані Необхідні засвідчення, перелічені в розділі ІІІ.А
- Підписані засвідчення зазначені у Додатку D
- Копію чинного реєстраційного свідоцтва Заявника
- Копію чинного статуту або статутних норм Заявника
- Копію перевіреної фінансової звітності Заявника за останній доступний фінансовий рік.
Усі питання щодо цього запиту просимо надсилати Лазаренку Ігорю, менеджеру відділу субгрантів та контрактів, на електронну адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на APS-03.
Концепції проєктів (супровідна документація) слід подавати в електронному форматі на адресу електронної пошти agro.subawards@chemonics.com з посиланням на APS No 03. Концепції субгрантових проєктів для розгляду в першому раунді мають бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 15.04.21. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати концепції субгрантових проєктів до 18:00 за місцевим часом 09.09.21 або до моменту вичерпання коштів. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.
Завантажити додатки за посиланням.
Завантажити детальну інформацію річного програмного запиту (APS) № APS-03 «Вдосконалення ланцюгів доданої вартості в секторі аквакультури» за посиланням.
Джерело: https://www.prostir.ua/