Розпочато набір учасниць на навчальний проєкт із розвитку агропідприємництва в Дніпропетровській області

Projector Foundation в межах програми «Сама собі ціль» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI) розпочинають набір учасниць на безоплатний навчальний проєкт «Green Dream. Жінки в сільському господарстві». Ініціатива спрямована на підтримку жінок, які прагнуть розвинути свою діяльність у сільському виробництві. 

Проєкт складатиметься з двох частин:

1. Теоретичні лекції та практичні тренінги з тем:

  • тепличний бізнес та вирощування мікрогріну;
  • переробка молока та бджільництво.

Навчання проходитиме у Дніпропетровській області (с. Зелений Гай) упродовж липня-вересня 2024 року. Для учасниць, які мають дитину/дітей віком до 13 років, буде доступна функція нагляду за дитиною у вигляді  активного супроводу. 

2. Візит до реабілітаційного центру з метою ознайомлення з альтернативними методами реабілітації (іпотерапія та анімалотерапія), як соціальної складової бізнесу. 

В межах проєкту передбачено трансфер учасниць із міста Дніпра.

Для кого?

Участь у проєкті можуть взяти жінки, які проживають у сільській місцевості та прагнуть опанувати теорію і практику сироваріння, рослинництва або бджільництва. 

Як взяти участь?

Для участі в проєкті потрібно заповнити аплікаційну форму.  Реєстрація за посиланням. Дедлайн подання заявок — 14 липня 2024 року (15:00).

З додаткових питань можна звертатися за електронною адресою letta.manager@gmail.com або номером телефону +38 (098) 78 64 622.

Джерело: https://business.diia.gov.ua