Ведення бізнесу
За майже два роки війни українські підприємства продемонстрували вражаючу стійкість, адаптуючись до наявних викликів та обставин. Деякі не лише пристосувалися, але й змінили свої бізнес-моделі, щоб працювати на зарубіжних ринках та збільшувати експорт. Таке розширення бізнесу вимагає значних зусиль для його розвитку, адже часто потрібно шукати локальні партнерства та використовувати ефективні інструменти для зменшення витрат та часу для виходу на новий ринок.
SAP Business Network – це глобальна платформа для B2B-співпраці, де компанії можуть контактувати, проводити транзакції, будувати партнерства та ділитися інформацією. Ця мережа дозволяє постачальникам і покупцям безперешкодно знаходити необхідні партнерства. Обслуговуючи майже $5 трлн обороту щорічно за понад 800 млн транзакцій, в яких беруть участь покупці та постачальники з 190 країн, SAP Business Network є найбільшою бізнес-мережею (SAP Business Network | Supply Chain and B2B Collaboration Networks).
Українські виробники мають можливість приєднатися до SAP Business Network безкоштовно, щоб продемонструвати свою продукцію сотням тисяч потенційних покупців у всьому світі. Для того, щоб стати постачальником у бізнес-мережі, не потрібно бути клієнтом SAP, процес приєднання є простим за допомогою створення стандартного облікового запису.
Ознайомитись із досвідом інших постачальників з SAP Business Network можна за посиланням.
Спільнота SAP пропонує велику кількість ресурсів для постачальників у своїй бізнес-мережі.
Для отримання додаткової інформації та відповідей на запитання приєднуйтеся до вебінару «Підтримка SAP Business Network для постачальників» 13 грудня 2023 року о 15:00 за київським часом. Слідкуйте за графіком регулярних вебінарів SAP Business Network тут.
Після 24 лютого 2022 року SAP додала до Business Network кнопку під назвою «Підтримайте Україну», у такий спосіб постачальники з усього світу можуть повідомити про свою готовність надати гуманітарну допомогу, а будь-яка організація з України, що її потребує, має змогу оприлюднили свої потреби та знайти необхідний товар. Протягом перших 15 годин після запуску цього інструмента понад 300 постачальників висловили свою готовність допомогти. За кілька місяців їхня кількість зросла до більше 4 600, вони поставили понад 130 млн євро гуманітарних товарів, включаючи 300 000 аптечок першої допомоги, турнікети для зупинки важкого кровотечі тощо.
Джерело: https://export.gov.ua