«Сентравіс» планує розширювати виробництво на фоні зацікавленості клієнтів

Компанія «Сентравіс», один із найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, має намір найближчим часом розширювати виробництво на фоні зацікавленості клієнтів у трубній продукції. Про це йдеться у листі для клієнтів, розміщеному на офіційному сайті компанії.

«Після міжнародної виставки-конференції ADIPEC в Абу-Дабі ми отримали нові партнерські контракти і бачимо високу зацікавленість провідних світових компаній в нашій продукції. Це дозволяє нам планувати розширення виробництва на найближчий час», – повідомив директор з продаж Артем Атанасов.

За його словами, зараз підприємство забезпечене електроенергією та працює в три зміни. «Сентравіс» продовжує ефективну роботу, працюють ключові сектори гарячого та холодного цеху. Все обладнання запущене, виробництво забезпечене всіма необхідними матеріалами.

«Наша команда логістики постійно шукає кращі та безпечні способи доставки готової продукції. Офіси продаж по всьому світі в Ессені, Мілані, Кракові, Лугано, Х’юстоні та Дубаї відчинені. «Сентравіс» дивиться в майбутнє з оптимізмом», – додав топ-менеджер компанії.

На початку жовтня 2022 року компанія відновила нічні зміни, попри обстріли Нікополю. Тепер підприємство працює в три зміни.

За підсумками 2021 року обсяг виробництва компанії становив 19,43 тис. т у порівнянні з 19,05 тис. т у 2020 році. У січні-травні 2022 року «Сентравіс» виробив 5,5 тис. т продукції, що на 25,7% менше, ніж в аналогічному періоді 2021 року.

Джерело: https://gmk.center/ua/