Компанія «Сентравіс», один з найбільших в Європі постачальників нержавіючих труб, виграло контракт на постачання понад 3,3 тис. метрів безшовних труб з нержавіючої сталі для вихлопних систем преміум-класу словенській компанії Akrapovič.

«Це важлива віха для автомобільного бізнесу, і ми сподіваємося побачити більше аналогічних можливостей на ринку, де Centravis має всі можливості для підтримки свого розвитку», – прокоментував Марчін Бозек, менеджер з продажу «Сентравіс».

Akrapovič – виробник вихлопних систем преміум-класу для мотоциклів і високопродуктивних автомобілів. Заводи компанії в Словенії також містять ливарний цех з виробництва титану і металургійну лабораторію. Компанія продає свою продукцію більш ніж у вісімдесяти країнах.

Раніше «Сентравіс» вже отримував замовлення від німецької компанії PMI на виготовлення випускних систем для виробника вихлопних систем класу «преміум» для мотоциклів і високопродуктивних автомобілів в ЄС – Akrapovic.

За підсумками 2020 року, «Сентравіс» скоротив виробництво безшовних труб з нержавіючої сталі на 9,3%, до 19,5 тис. т, в порівнянні з попереднім роком. За рік обсяг продажів компанії склав 19,8 тис. т.

Сентравіс Продакшн Юкрейн (Centravis) – один з найбільших в Європі виробників безшовних нержавіючих труб для машинобудування, нафтогазової та авіабудівної промисловості, енергетики.Його виробничі потужності розташовані в м. Нікополь. Підприємство виробляє більше 1000 типорозмірів труб із понад 100 видів корозійностійких і жароміцних марок сталі. Серед клієнтів компанії – Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen.

Джерело: www.gmk.center