«Сентравіс» у січні-листопаді 2022 року виробив понад 10 тис. т труб

Виробництво продукції за підсумками 11 місяців поточного року скоротилося на 34% р./р.

Компанія «Сентравіс», один з найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, за підсумками січня-листопада 2022 року скоротила виробництво трубної продукції на 34% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 10,6 тис. т.

Незважаючи на значне скорочення виробництва продукції, виручка компанії становить близько 90% від довоєнного 2021 року.

«Попри непросту ситуацію в країні та Нікополі ми зберегли команду, клієнтів та виробництво. Ніхто з нас не готувався до роботи у воєнний час, але сьогодні кожен має зробити свій внесок у перемогу. З огляду на усі обставини, ми пишаємося своїми результатами і продовжимо працювати, щоб підтримувати економіку та державу», – коментує гендиректор компанії Юрій Атанасов.

Виробництво «Сентравіс» зосереджено в Нікополі, який з липня поточного року майже щодня зазнає обстрілів з боку російських військ. Водночас компанії вдається підтримувати виробництво та виконувати замовлення клієнтів з багатьох країн світу.

Станом на листопад чисельність працівників заводу перевищує 1,4 тис. осіб, що відповідає довоєнному рівню. Середній рівень зарплати персоналу становить 20,7 тис. грн, що на 11% вище, ніж у середньому по галузі.

«Ми шукаємо можливості, а не причини. Думаємо, де знайти сировину, як покращити логістику та пришвидшити доставку товару клієнтам, як виробити кращі труби. Це те, на що ми впливаємо. Адаптовуємося, вчимося, їздимо на виставки, спілкуємося з клієнтами, постійно перебуваємо в русі. Наша продуктивність праці порівняно з минулим роком зросла – приблизно на 17%. Компанія стала стійкішою та згуртованішою, і ми віримо, що зможемо нормально пройти цей рік і багато що зробити в наступному», – підсумував Юрій Атанасов.

У листопаді 2022 року «Сентравіс» отримав контракт на поставку 20 т безшовних труб оманській компанії Petroleum Development Oman. Раніше підприємство працювало з цим замовником, але з початку війни клієнт припинив співпрацю у зв’язку з можливими безпековими ризиками.

За підсумками 2021 року обсяг виробництва компанії становив 19,43 тис. т труб у порівнянні з 19,05 тис. т у 2020 році. У січні-травні 2022 року «Сентравіс» виробив 5,5 тис. т продукції, що на 25,7% менше, ніж в аналогічному періоді 2021 року.

Джерело: www.gmk.center