Серія експертних вебінарів “Дрони в агро: досвід та можливості”

Вебінари відбудуться за підтримки Програми USAID Агро, в рамках спільного Проєкту «Надання послуг ММСП з використання роботизованих та безпілотних технологій».

На вас чекають три максимально інформативні зустрічі з експертами ринку, представниками сервісних компаній та агровиробниками, які поділяться власним досвідом використання дронів-обприскувачів.

Теми та дати проведення вебінарів:

  1. «Результати агросезону 2022. Економічна ефективність використання дронів-обприскувачів». 1 листопада, 16:00-17:00
  2. «Особливості використання дронів-обприскувачів при обробці зернових, олійних культур, в садівництві та ягідництві». 8 листопада, 16:00-17:00 
  3. «Агродрони: купуємо власний чи замовляємо послуги? Розбір ефективної моделі для різних типів підприємств. Переваги та виклики наявності власного флоту дронів». 15 листопада, 16:00-17:00

Участь безкоштовна. 

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.

Вебінари проходитимуть на платформі ZOOM з можливістю поставити запитання експертам. Посилання для підключення буде надіслано на електронну скриньку, вказану при реєстрації.

Довідково:

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.

Джерело: www.drone.ua