Ще 19 підприємців з Дніпропетровщини отримають гранти від держави

Такі дані від обласного центру зайнятості.

За результатами 12 хвилі державної програми «єРобота», яка тривала з 3 по 16 липня, позитивне рішення про отримання коштів отримали 19 претендентів. Найбільше — з Дніпра та Кривого Рогу.

Це вже діючі бізнесмени, які вирішили розширити свою справу, і ті, які хочуть започаткувати бізнес «з нуля».

Серед бізнес проєктів: виробництво захисного та робочого одягу, стоматологічні та освітні послуги, відкриття магазину одягу українських дизайнерів, міні-ферми, швейного цеху, кав’ярень, тощо.

Загалом у 2023 Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 127 заявникам з області. Переможці отримають майже 30 млн грн.

Програма діє до кінця року. Кожен охочий може долучитися та подати заявку на отримання мікрогранту через Портал Дія.

“Загалом до проєкту вже приєдналися понад 40 бізнесів, які переїхали до нашої області з Донеччини, Луганщини, Херсонщини. Питань купа: взаємодія з місцевою владою, приміщення, кадри, оформлення документів, перенавчання і багато іншого. Наша область стала домівкою для майже 400 тисяч переселенців. Серед них активні люди, які прагнуть розвивати свій бізнес. З іншого боку багато тих, кому потрібна робота. Наше завдання допомагати їм адаптуватися в нових умовах, створити умови для розвитку бізнесу, працевлаштувати людей, створювати комфортні умови для роботи. Адже саме завдяки податкам від бізнесу в тому числі поповнюються бюджети наших громад” – зазначив Микола Лукашук.

Джерело: https://oblrada.dp.gov.ua