Компанія Skoda Transportation відкрила своє перше представництво в Україні. Офіс в м. Дніпро буде займатися проектами залізничного та громадського транспорту для материнської компанії, що знаходиться в Чеській Республіці.

Діяльність представництва Skoda Transportation може сприяти залученню інвестицій, при реалізації в регіоні та Україні в цілому інфраструктурних транспортних проектів.

Ключовим питанням для розміщення складального виробництва, є наявність підприємств, здатних виробляти комплектуючі.

На території регіону успішно працюють виробники залізничної та трамвайної техніки, зокрема ДП «ВО ПМЗ ім. А. М. Макарова», ПАТ «Дніпровагонрембуд», ПрАТ «Верхньодніпровський машинобудівний завод», ПрАТ «Дніпровагонмаш», також оголошена приватизація ДП «Дніпровський електровозобудівний завод», яка може зацікавити потенційних інвесторів.

«Наша мета – щоб Skoda повернулася в Україну м. Дніпро – невипадковий вибір. У міста є величезний потенціал», – заявив директор по персоналу Skoda Transportation Тесарж Люмір.

Кілька років тому активно велися переговори зі Skoda Transportation про створення спільного виробництва тягового рухомого складу в Україні.

У жовтні поточного року керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявляв, що не виключає співпраці з чеською компанією з питань поставок локомотивів для України.

Джерело: www.cfts.org.ua