Сlustercollaboration.eu – нова європейська платформа для надання допомоги українцям під час війни

Європейська платформа Сlustercollaboration.eu, яка була створена для надання допомоги нашій країні під час війни, представляє собою універсальний онлайн-хаб,  де можна розміщувати запити від українських організацій підтримки бізнесу, міських адміністрацій, волонтерських організацій та гуманітарних штабів, шукати необхідну сировину для виробництва продуктів першої необхідності, інші товари  та отримувати пропозиції від європейських постачальників.

У окремий підрозділ виділений напрям логістики, який дозволяє створити можливості для доставки вантажу на місце призначення.

Правила розміщення запитів: користувачі мають можливість самостійно розміщувати запити на гуманітарну допомогу або звертатись до модератора «форуму» та надавати запити в довільному вигляді.

Для самостійної публікації Ваших заяв в мережі перейдіть за посиланням.

Цього місяця 2022 року Координаційний центр підтримки експорту ТПП України та його експерти розпочали співпрацю з новою платформою. Тому будь-які роз’яснення щодо роботи з Сlustercollaboration.eu або для розміщення запиту на гуманітарну допомогу в мережі звертайтесь до контактної особи Шубіної Ольги – 0506434344, soo-ird@ucci.org.ua.

Джерело:  www.cci.dp.ua