Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 103

Через потрапляння боєприпасів та їх уламків, на вул. Шкільній с. Лупареве Галицинівської територіальної громади горіла господарча споруда, суха трава та солома.

Також ворог знов обстріляв Корабельний район Миколаєва. В результаті артилерійських обстрілів сталося пошкодження приватного житлового будинку.

Триває ліквідація пожежі складського термінала зі шротом.

Протягом минулої доби окупаційні війська зруйнували понад 30 житлових будинків на Луганщині, знищили пекарню у м. Лисичанськ, яка випікала хліб для містян та мешканців прилеглих населених пунктів, розбомбили державні установи та об’єкти цивільної інфраструктури.

Поліцейськими задокументовано 16 фактів руйнування домоволодінь у м. Золоте, 6 – у смт. Врубівка, 5 – у Лисичанську та 3 у м. Гірське.

За добу окупанти обстріляли 7 населених пунктів Донеччини, вбили та поранили мирних жителів

Зафіксовано 11 ударів ракетами”повітря-земля”, реактивними системами залпового вогню, артилерією, танками. Руйнувань зазнали 26 цивільних об’єктів. На місцях обстрілів правоохоронці зібрали докази воєнних злочинів рф.

На Миколаївщині ворожі війська пошкодили 32 об’єкти цивільної інфраструктури – поліцейські фіксують кожен воєнний злочин рф.

Пошкоджень зазнали 32 об’єкти інфраструктури, з них 30 житлових будинків та два приватні підприємства.

Також у результаті обстрілів стались пожежі, які ліквідували рятувальники.

У Дергачівській громаді на Харківщині внаслідок обстрілу військами рф об’єкту критичної інфраструктури одна людина загинула та ще одна зазнала поранень.

У Лозовій на Харківщині внаслідок нічного ракетного обстрілу російськими військами пошкоджено п’ять навчальних закладів, житлові багатоквартирні будинки та гуртожитки.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС, Національної Поліції України та керівництва Лозівської громади.