Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 107

Поліцейські задокументували 17 фактів обстрілів окупантами населених пунктів Луганщини.

Минулої доби ворожих обстрілів окупантами зазнали міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське, селища Оріхове, Ниркове, Врубівка, Миколаївка, Синецький. Внаслідок обстрілів пошкоджено приватні та багатоповерхові будинки громадян. Окупанти вкотре поцілили в хімічне підприємство у м. Сєвєродонецьк – пошкоджено один з цехів.

Ворог продовжує знищувати населені пункти Донецької області – за добу поліція зафіксувала 10 обстрілів

Росіяни обстріляли 7 населених пунктів. Є загиблі та поранені серед мирних жителів. Руйнувань зазнали 22 житлових будинки та інші цивільні об’єкти. Поліцейські зібрали докази воєнних злочинів рф.

У Роганській територіальній громаді під Харковом війська рф за два місяці зруйнували більше 1500 цивільних об’єктів – це житлові будинки та комунальне майно.

Російські військові обстріляли з території росії прикордонні населені пункти Чернігівської області з артилерії та мінометів.

Із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну станом на 10 червня на Миколаївщині у результаті обстрілів російських військ пошкоджено понад три тисячі житлових будинків.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів Національної Поліції України, Оперативного командування «Північ» та Миколаївської облдержадміністрації.