Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 116

Гуляйполе знову під ворожим вогнем: поліцейські фіксують наслідки обстрілів.

Під час збройної атаки російський окупант влучив у приватні будинки місцевих жителів та зруйнував ряд магазинів у центрі міста. Інформації щодо травмованих не надходило.

На Сумщині поліцейські документують наслідки нічних обстрілів

Сьогодні вночі російські війська відкрили вогонь по цивільній інфраструктурі міста Серединно-Буда. Внаслідок ворожих обстрілів було пошкоджено щонайменше 10 житлових будинків, 1 з яких зруйновано від пожежі після прямого влучання ворожого снаряду.

Луганщина: за добу поліцейські задокументували 18 обстрілів населених пунктів російськими окупантами.

Є загиблі та поранені серед місцевих мешканців. Внаслідок обстрілів зазнали пошкоджень та руйнації 31 об’єкт інфраструктури – квартири у багатоповерхівках та приватні будинки, території підприємств в містах Луганщини.

Значні руйнування в населених пунктах Попаснянської і Гірської громад. Зокрема, у Новоіванівці пошкоджено 16 будинків, Миколаївці – дев’ять, Нирковому – шість.

За добу Поліція Донецької області задокументувала 18 ударів росіян

Окупанти обстріляли 11 населених пунктів, вбили та поранили мирних жителів. Руйнувань зазнали 36 цивільних об’єктів, переважна більшість з яких – житлові будинки.

На Миколаївщині внаслідок ворожих обстрілів за минулу добу поранено 16 людей.

Пожежу на нафтобазі у Новомосковському районі, яка сталася внаслідок ракетної атаки з боку російських військ, вже більше 14 годин намагаються загасити 50 рятувальників.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів голови Миколаївської обласної ради, ДСНС та Національної Поліції України.