Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 122

Село Заградівка Кочубеївської територіальної громади на Херсонщині нещадно обстрілюється російськими загарбниками. У селі залишаються мирні жителі, переважно жінки з дітьми та літні люди. Від ворожих атак вони ховалися у погребах та інших спорудах. Від уламків ракет пошкодження зазнали будинки селян. На щастя, обійшлося без жертв.

Протягом минулої доби поліцейські задокументували сім фактів обстрілів Луганщини, у результаті яких зруйновано два будинки мирних мешканців області. Є поранені серед цивільних.

Окупанти за добу обстріляли на Донеччині 13 населених пунктів – є загиблі та поранені

Поліція задокументувала 20 ворожих ударів. Руйнувань зазнали 25 цивільних об’єктів – 22 житлові будинки, залізнична підстанція, виробничий цех і автомобіль

У Миколаєві внаслідок ракетної атаки вранці 25 червня постраждала цивільна інфраструктура, державні підприємства та освітній заклад.

У Харкові внаслідок обстрілу з боку військ рф сьогодні, 25 червня, пошкоджено ядерну установку.

Російські військові із влучили в музичну школу, що в Оріхові Запорізької області.

На Миколаївщині за останню добу поранення від обстрілів російськими загарбниками отримали семеро людей.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів Національної Поліції України, міського голови Миколаєва, пресслужба Державної інспекції ядерного регулювання України, та голови Миколаївської обласної ради.