Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 135

Протягом минулої доби до поліції Луганської області надійшло 38 повідомлень громадян щодо руйнування, знищення об’єктів інфраструктури, житлових будинків внаслідок обстрілів окупаційних військ рф.

37 обстрілів за добу – окупанти знову вдарили по житловим кварталам Донеччина.

Від російських снарядів постраждали 23 населені пункти. Є вбиті та поранені цивільні мешканці. Зруйновано та пошкоджено 45 житлових будинків, а також інфраструктура. Поліцейські реєструють кожен воєнний злочин рф.

Харківщина: Поліція фіксує наслідки ворожих обстрілів у місті Барвінкове Ізюмського району.

армія росії знову завдала удар по мирному населенню Харківщини. Окупанти нищать приватні будівлі та споруди, в яких мешкають громадяни.

Упродовж минулої доби обстрілів зазнав Миколаїв та два населенні пункти області – правоохоронці документують наслідки чергових ворожих атак.

Під обстрілами перебували обласний центр та села Українка і Мурахівка. Пошкоджені об’єкти цивільної інфраструктури. Є загиблі та постраждалі.

Російські військові продовжують обстрілювати мирні житлові квартали Харкова: поліція фіксує злочинні дії окупантів.

Ворог завдав удару по одному з районів Харкова. Поліцейські встановили гибель і поранення мирних жителів, які були доставлені до лікарні.

Російські війська вранці 8 липня обстріляли дві громади у Криворізькому районі Дніпропетровської області.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС, Національної Поліції України та голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації.