Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 140

Миколаївщина: за фактом обстрілу військами рф Березнегуватого слідчі відкрили кримінальне провадження.

Руйнувань зазнали домоволодіння місцевих мешканців та медустанова. Остаточна інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється.

Окупанти атакували 8 населених пунктів Донеччини. Поліцейські задокументували 24 удари, внаслідок яких загинули та були поранені мирні жителі. Руйнувань зазнали 48 цивільних об’єктів: 27 житлових будинків, з них 5 багатоквартирних, школа, дитячий садок, коксохімічний завод, стадіон, трансформатор, лінії електропередач, гаражі.

Слов’янський завод Zeus Ceramica став черговою ціллю російських окупантів на Донеччині.

Правоохоронці у Холодногірському районі Харкова вилучили уламки ракети, випущеної з зенітно-ракетного комплексу С-300 з території рф і збитої вночі силами протиракетної оборони ЗСУ.

У Сумській області 12 липня російські війська обстріляли чотири громади, згорів будинок цивільних, обійшлося без жертв.

Дві крилаті ракети влучили в цех одного з підприємств, розташованих в Дніпровському районі міста Запоріжжя. Виникла пожежа. Наразі відомо про постраждалих. На місці подій працюють усі відповідні служби, рятувальники розбирають завали.

Російські війська в ніч 13 липня двічі обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області.

Окрім самого Нікополя під удар потрапили ще дві громади – Червоногригорівська та Мирівська. У Червоногригорівській зачепило лінію електропередач – частково без світла сама Червоногригорівка та два села – це приблизно 6 000 абонентів. Зараз на місці працюють аварійні бригади електриків. У Мирівській – пошкоджений заклад соціальної інфраструктури. Попередньо, під час обстрілів люди не постраждали.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС та Національної Поліції України, а також Донецької, Сумської, Запорізької та Дніпропетровської ОВА.