Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 149

Дніпропетровщина: Поліцейські фіксують наслідки обстрілів військами рф Криворізького району.

Зараз триває огляд місць влучань, фіксація та збір речових доказів.

Загалом за добу правоохоронці зареєстрували 33 звернення громадян стосовно обстрілів. На території Зеленодольської громади та м. Апостолове було зруйновано цивільну інфраструктуру та пошкоджено житлові будинки. Кількість загиблих та поранених встановлюється.

Поліція зафіксувала 33 руйнування російськими військами цивільних об’єктів на Луганщині

Протягом доби до поліції Луганщини надійшли повідомлення про руйнування внаслідок обстрілів окупаційними військами рф в містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна, Гірське, Золоте, селищах Воронове та Метьолкіне. Були зруйновані чи пошкоджені квартири, приватні домоволодіння, гуртожиток та будівля одного з навчальних закладів, приватна клініка, будівля та мала архітектурна форма закладів з надання послуг, гаражі та автомобілі.

Поліція Нікополя продовжує документувати наслідки ворожих обстрілів.

Сьогодні, в ніч з 21 на 22 липня, війська рф двічі обстріляли місто Нікополь. Наразі на місцях подій працюють слідчо-оперативні групи, експерти-криміналісти, вибухотехніки, дільничні інспектори поліції та інші підрозділи.

Внаслідок обстрілів пошкоджені приватні будинки, є пориви газоводу та водоводу. Зруйновано залізничну колію. Всього надійшло 27 повідомлень про руйнування та пошкодження.

28 російських обстрілів за добу – поліція Донеччини реєструє наслідки.

Під удар окупантів потрапили 17 населених пунктів. Є загиблі та поранені.

Зруйновано та пошкоджено 58 цивільних об’єктів: 37 житлових будинків, дві школи, дитячий садок, коледж, ринок, резервуар питної води, ферма, розсадник, будинок культури, кафе, газорозподільна труба, електроопора, поле.

військові російської федерації продовжують обстрілювати території Чернігівської і Сумської областей.

Удосвіта 22 липня російські загарбники піддали обстрілам населені пункти Первомайського, Баштанського та Березнегуватського районів Миколаївщини. Зазнали руйнувань цивільні об’єкти та приватні будинки. Інформація про постраждалих уточнюються.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС, Державної прикордонної служби

України та Миколаївської обласної військової адміністрації, а також Національної Поліції України.