Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 172

На Дніпропетровщині російські  війська двічі накрили вогнем зі ствольної артилерії місто Нікополь та обстріляли з РСЗВ місто Марганець.

У Нікополі пошкоджень зазнали багатоповерхівки та приватні будинки, господарські споруди, школа, будівля супермаркету та  магазину. Пошкоджено газопровід та лінії електропередач. У місті Марганець пошкоджень зазнали приватні будинки та електромережа.

Окупант продовжує знищувати запорізькі села. Руйнувань зазнали приватні будинки та цивільна інфраструктура.

Харківщина потерпає артилерійського обстрілу цивільної інфраструктури. Були спричинені пожежі ворожими обстрілами, вони трапились у Харківському (4), Богодухівському (1), Чугуївському (1) районах області та Київському районі Харкова (3). Горіли приватні приватні житлові будинки, господарчі споруди, суха трава і легковий автомобіль.

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей. Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів, РСЗВ, ствольної артилерії, гранатометів та великокаліберних кулеметів. Пошкоджено цивільну інфраструктуру та приватні домогосподарства.

Російські війська вкотре атакували Миколаїв та населенні пункти Галицинове й Широке. Інформація щодо пошкоджень та потерпілих встановлюється. На місцях подій працюють підрозділи поліції. Пошкоджень зазнали житлові будинки, магазин, автомобілі, сільськогосподарські будівлі. Серед мирного населення є загиблий та постраждалий.

Окупанти на Донеччині поцілили в житлові будинки, фільтрувальну станцію, ТЕС і пшеничне поле. Внаслідок російських обстрілів є загиблі та поранені мирні мешканці. Російська армія застосувала проти мирного населення  ЗРК «С-300», артилерію,  РСЗВ «Град» і «Смерч».

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС,  а також Національної Поліції України.