Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 185

Окупаційні війська 26 разів обстріляли житлові квартали Донеччини: поліція фіксує наслідки.
 За добу армія рф розбила 66 цивільних об’єктів – оселі, навчальні заклади, комунікації тощо. На місці кожного удару працювали поліціянти – фіксували наслідки та допомагали постраждалим.
 Ворог зруйнував і пошкодив 35 житлових будинків, школу, технікум, магазини, ринок, виробничий цех, готель, стадіон, лінії електропередач.
Пошкоджені та зруйновані будинки, господарчі споруди, газопроводи та лінії електропередач – поліція документує наслідки ворожих обстрілів у Нікопольському районі.
 Сьогодні вночі, 27 серпня, зі ствольної артилерії ворог обстріляв місто Нікополь, Марганецьку та Червоногригорівську громади Нікопольщини.
 В місті Нікополь пошкоджень зазнали дві адміністративні будівлі, 10 приватних будинки, господарські споруди, пошкоджено газопровід та лінії електропередач.
 В Червоногригорівській та Марганецькій громаді є пошкодження приватних будинків та господарських споруд. Остаточна інформація уточнюється.
Чергові удари з боку російських військ по Миколаївщині – поліція збирає докази воєнних злочинів
 Сьогодні, 27 серпня, близько 4:30, війська рф завдали чергового удару по обласному центру. Інформація про пошкодження та постраждалих уточнюється.
Поліція зафіксувала наслідки обстрілів двох районів Харкова.
Вночі військові росії завдали удар по Основ’янському та Київському районах міста.
Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНССлов’янської військово-цивільної адміністрації, а також Національної Поліції України.