Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 92

В останні дні загострилась бойова ситуація в районі Авдіївки, внаслідок нічного обстрілу була значно пошкоджена пожежна техніка та будівля пожежної частини. Подальше несення служби під загрозою.

Інтенсивні обстріли, щоденні руйнації, пожежі: російська армія продовжує нищити Луганщину.

Поліцейські задокументували 34 пошкодження та руйнування житлових будинків громадян й об’єктів інфраструктури.

У Лисичанську через обстріли горіли будинок культури, квартири, фінустанова та автомобілі місцевих мешканців. Пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС ліквідували займання. На щастя, постраждалих внаслідок обстрілу міста немає. Також снаряди влучили в багатоквартирні та приватні будинки, є руйнації.

За добу рятувальники у Харківській області здійснили 13 оперативних виїздів з метою ліквідації пожеж, спричинених обстрілами. Постраждала велика кількість житлових будівель.

Співробітники ДСНС разом із комунальними службами проводили аварійно-рятувальні роботи та розбирали завали у пошкоджених обстрілами багатоповерхівках м. Харків.

За добу рашисти обстріляли 13 населених пунктів Донеччини – загинули мирні жителі.

Руйнувань зазнали 27 цивільних об’єктів – житлові будинки, школа, оздоровчий заклад, залізнична інфраструктура. На місцях обстрілів працювала поліція, всі злочини рф задокументовано.

На Миколаївщині минулої доби у результаті обстрілів російськими військами горів магазин, житловий будинок та господарчі споруди. Рятувальниками ДСНС України у Миколаївській області ліквідували 2 пожежі які виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС та Національної Поліції України.