Стартував прийом заявок на премію Європейського Альянсу DIGITAL SME

До участі запрошуються малі та середні IT-компанії, які мають позитивний вплив на суспільство та екологію

Європейський Альянс DIGITAL SME – найбільша мережа малих і середніх ІКТ підприємств у Європі, яка об’єднує понад 45 тисяч компаній. Її мета – зробити, щоб технологічні компанії держав-членів ЄС і сусідніх країн постали у центрі порядку денного ЄС, задля чого альянс співпрацює з 30 національними та регіональними IT-асоціацями. DIGITAL SME було засновано у 2007 році, це перша європейська асоціація виключно сектору ІТ. Альянс реалізовує низку програм і проєктів за фінансування ЄС, спрямованих на підтримку європейських IT-компаній, проводить конференції та семінари, поширює технічні документи, дослідження та посібники, проводить моніторинг політики ЄС з регулювання цифрової діяльності.

Наприкінці 2024 року альянс традиційно проведе DIGITAL SME саміт, який об’єднає провідних представників політичних, ділових, академічних та суспільних кіл задля обговорення тем, пов’язаних із цифровою революцією. У межах саміту альянс відзначить кращі IT-компанії у межах своєї премії.

 

Ключові індустрії: Education, Ecology, Society.

Опис: Взяти участь у премії DIGITAL SME Awards можуть IT-компанії малого та середнього бізнесу, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність у країнах, що є членами ЄС або кандидатами у члени ЄС, а також країнах-членах EFTA. Як і в попередні роки, премія відзначає рішення та ініціативи, які мають позитивний вплив у трьох основних сферах:

  • Навички – від базових умінь, таких як користування комп’ютером або планшетом, до навчання фахівців новим технологіям (штучний інтелект, блокчейн, дані тощо). Ця категорія сфокусована на компаніях EdTech, які у цифровий спосіб сприяють підвищенню кваліфікації та перекваліфікації працівників та допомагають людям здобути навички, необхідні для успіху в епоху цифрових технологій.
  • «Зелена» категорія – цифрові рішення для подолання кліматичних проблем. У цій категорії розглядаються компанії з рішеннями, які мають позитивний вплив на клімат (інтелектуальні системи управління енергією, рішення для мобільності, точного землеробства тощо) та беруть на себе екологічну відповідальність і демонструють, що технології можуть мати позитивний вплив на клімат (тобто, сприяють зменшенню викидів парникових газів).
  • Суспільство – данина поваги компаніям, які вийшли за межі просто успіху в бізнесі і мають вплив на громаду, демонструючи високий рівень соціального благополуччя та інклюзивності.

Дедлайн: 10 жовтня 2024 року.

Переваги для команд: Усі подані рішення будуть представлені в ексклюзивному цифровому каталозі. Журі відбере найвпливовіші роботи, автори яких отримають шанс приєднатися до саміту DIGITAL SME 10 грудня 2024 року в Брюсселі, під час якого відбудеться фінальний пітчинг та церемонія нагородження. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок DIGITAL SME. Нагороджені компанії отримають однорічне членство в Європейському клубі цифрових інноваторів, що забезпечує доступ до ексклюзивного фінансування та можливості для взаємодії.

Як взяти участь: докладніше інформація про кожну з категорій та онлайн-форми заявки знаходяться на офіційному сайті  премії. Оберіть категорію і подайте заявку з її сторінки.

 

Джерело: https://mind.ua/