Стартує дослідження стану та потреб українського бізнесу в умовах воєнного стану

Центр розвитку інновацій, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу. 

Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.

Як взяти участь в опитуванні?

  1. Якщо ви власник, чи топ-менеджер бізнесу, візьміть участь у дослідженні стану та потреб за посиланням (до 04.06.2022 р. включно). Ваші відповіді вплинуть на дії органів влади всіх рівнів, донорів щодо відновлення економіки, розвитку бізнесу, експорту. Скористайтесь перевагами співпраці з Ініціативою (див.далі).  
  2. Для керівників громад та ОВА/ОДА на е-скриньки надійшли окремі офіційні запрошення щодо участі в дослідженні.

Примітка: Запрошуємо поширювати опитувальник серед представників бізнесу та бізнес-спільнот.

Як приєднатися до дослідження та інших проектів Ініціативи?

Ініціатива проводить дослідження спільно з Advanter Group, яка здійснить  обробку зібраних даних та врахує досвід 1-5 хвиль досліджень бізнесу. Далі буде спільно всіма партнерами Ініціативи підготовлено дослідження стану та потреб українського бізнесу. Приєднатися до розробки цього та наступних досліджень у межах Ініціативи можуть усі зацікавлені сторони: представники ЦОВВ, місцеві органи влади (військові адміністрації на період воєнного стану), ОМС (зокрема територіальні громади), бізнес- і професійні асоціації, неурядові організації, університети, міжнародні партнери, медіа, бізнес-кластери та інші експерти.

Переваги співпраці в межах Ініціативи:

  • можливість першими отримувати презентації опрацьованих результатів опитувань та досліджень на основі доступних для учасників Ініціативи джерел даних; 
  • залученість до опрацювання аналітики, інструментів для відновлення економіки, необхідних рішень для місцевих громад/регіонів, фінансово-кредитного сектору, донорів, відповідних національних органів влади, робочих груп;
  • отримання консультаційної підтримки від організаторів Ініціативи щодо використання великих даних Економічного профайлу
  • отримання покрокової інструкції щодо розвитку експортної діяльності від Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проекту Дія.Бізнес.

Також проєкт «Росія заплатить», створеного за ініціативи KSE Institute та ряду партнерських організацій, спільно з RebuildUA розробили опитувальник для підприємців, який допоможе Уряду оцінити прямі матеріальні збитки внаслідок війни. Якщо це стосується вашого бізнесу — заповніть анкету за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань чи пропозицій звертайтеся за електронною адресою info@cid.center  

Дізнавайтесь більше про напрацювання Ініціативи тут

Джерело: www.cid.center