Ведення бізнесу
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, розглядає можливість надання до трьох субгрантів українським комерційним підприємствам, які продемонструють своє лідерство та здатність впроваджувати сучасні інноваційні рішення для покращення діяльності ММСП, що працюють у секторах вирощування та переробки овочів, фруктів та ягід шляхом вдосконалення та адаптації існуючих послуг та сервісів, що базуються на інноваційних рішеннях до потреб таких підприємств та впровадження їх у діяльність ММСП.
Мета субгранту – надати підтримку українським комерційним підприємствам, які здійснюють діяльність, що сприяє покращенню продуктивності та ефективності агропродовольчих ММСП, через впровадження сучасних технологічних рішень.
Проєкт АГРО зацікавлений у наданні підтримки діючим та кваліфікованим компаніям, які продемонструють свою спроможність у вдосконаленні та адаптації послуг та сервісів, що базуються на інноваційних рішеннях до потреб ММСП, що дозволить збільшити кількість підприємств у визначених ланцюгах доданої вартості, які використовують такі послуги та сервіси у своїй діяльності. Ми очікуємо на ініціативи від діючих сервісних компаній, які орієнтовані на агропродовольчі ММСП. Слід зазначити, що важливою передумовою отримання такими компаніями підтримки Проєкту АГРО є наявність мінімально життєздатного продукту/сервісу (MVP) та клієнтів, які використовують цей продукт або послугу, оскільки підтримка Проекту АГРО, як очікується, буде зосереджена на вдосконаленні та просуванні вже наявних продуктів та послуг, призначених покращити продуктивність та ефективність сільськогосподарських ММСП, а не на фінансування досліджень чи стартапів. Передбачається, що за підтримки Проєкту АГРО кількість користувачів товарів чи послуг значно зросте.
Інноваційні рішення в агропродовольчих технологіях (такі як точне землеробство, GPS-моніторинг, управління фермерськими господарствами, безпілотні технології, технології зрошування тощо) можуть зіграти важливу роль у підвищенні ефективності сільськогосподарського виробництва. Такі технології можуть допомогти зменшити виробничі витрати, збільшити врожайність та додану вартість. Українським агропродовольчим компаніям часто не вистачає знань про те, які рішення можна використовувати для вдосконалення процесів та як їх застосовувати на практиці. Водночас в Україні є певна кількість невеликих швидкозростаючих постачальників інноваційних послуг, які пропонують різні типи власних рішень, а також інноваційні технології провідних міжнародних розробників.
Заявники повинні запропонувати власний підхід до вдосконалення та надання послуг, залучення клієнтів на основі їх розуміння ринку, власного досвіду із врахуванням можливих проблем та перешкод. Конкретні події (заходи) можуть включати, але не обмежуються:
Проєкт AГРО усвідомлює, що деякі субреципієнти можуть потребувати технічної допомоги, щоб ефективніше здійснювати свою діяльність. Тому, в заявках кандидатам рекомендується зазначати свої потреби у технічній допомозі та/або навчанні.
Інформація про подання заявок та питання
Проєкт АГРО проведе перед заявочний online семінар з 11.00 до 13.00 за місцевим часом 10 червня 2021 р. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно ЗПЗ і отримати роз’яснення щодо заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника та назву організації на адресу agro.subawards@chemonics.com до 9 червня 2021 р з посиланням на RFA № 34.
Усі питання щодо цього ЗПЗ просимо надсилати на електронну адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA-34 не пізніше 18:00 за місцевим часом 11 червня 2021 р. Проєкт АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 14 червня 2021 р.
Заявки (слід подавати в електронному форматі на електронну пошту agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 34. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 29 червня 2021 р. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.
Завантажити детальний запит на подання заявок на одержання субгранту.
Джерело: www.prostir.ua