Субгрант: Розробка типових проєктно-технічних документів для малих сироварень

Пропозиція від Програми USAID_АГРО  на одержання субгранту для розробки типових проєктно-технічних документів для малих сироварень.

Метою субгранту є допомога малим та середнім підприємцям/підприємствам у створенні та розвитку перероблення молока через надання типових рішень створення потужностей з сироваріння відповідно до вимог вітчизняного законодавства і з обов’язковим застосуванням стандартів простежуваності безпеки виробництва (принципи HACCP) а також розрахунків вартості означеної бізнес-діяльності.

Діяльність за субгрантом впроваджуватиметься для ланцюга доданої вартості «молоко» та поширюватиметься на всі регіони України. 

Субреципієнт виконуватиме наступні види діяльності: 

Підготовка трьох техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО) створення типових цехів сироваріння потужністю 200, 500 або 700 літрів за добу, що включає наступні кроки: 

  • підготовка трьох попередніх версій ТЕО відповідно до вимог Державних будівельних норм України (ДБН А.2.2.-3-2014) та включно з розділом ОВНС. Підготовка переліку типового обладнання для здійснення даної діяльності; 
  • передача попередніх версій ТЕО на розгляд Програми АГРО;
  • підготовку кінцевих версій ТЕО з урахуванням коментарів та зауважень Програми АГРО.

Очікувані результати:

Результатами роботи в рамках цього субгранту скористаються 50 МСП, які зможуть застосувати отриману документацію у цільових для програми АГРО областях України. При цьому забезпечується досягнення наступних очікуваних результатів:   

  • збільшення обсягу інвестицій у молочний ланцюг доданої вартості на 15 млн грн протягом 2020-2021 фіскальних років;
  • збільшення кількості фермерів на 50 МСП, які використовуватимуть передові технології перероблення молока протягом 2020-2021 фіскальних років; 
  • зростання обсягу продажів малих та середніх підприємств, що займаються переробленням молока для внутрішнього ринку, на $2 млн протягом 2020-2021 фіскальних років.

ПОВНИЙ ТЕКСТ RFA ЗА ПОСИЛАННЯМ 

Цей Запит на подання заявок містить такі Додатки:

Додаток A – Форма заявки на одержання субгранту  

Додаток B – Форма бюджету субгранту

Додаток C – Форма самооцінювання заявника

Додаток D – Необхідні засвідчення та гарантії

Посилання на Додатки 

Пропозиції подавати до 30  червня 2020 року на адресу agro.subawards@chemonics.com

Джерело: www.prostir.ua